kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Bulaşık Süngeri için Ultrasonik ile Hızlı Kaynak

Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Tekstil sektöründe oldukça yeni bir uygulama olan petek tarzı bulaşık süngerinin hızlı bir şekilde kaynatılıp kesilmesi gerekiyor. Sonikel, bu uygulama için Ultrasonik Kaynak ekipmanları tasarlayıp üretmektedir. Tekstil sektöründe ihracata çalışan firmalar, buaşık süngeri kenarlarının dikişle birleştirilmesi yerine ultrasonik kaynak yapılarak birleştirilmesini tercih etmektedirler.  Ek olarak, estetik görünüm açısından da ultrasonik kaynak teknolojisiyle birleştirilmiş sünger tekstili çok daha şık bir görünüme sahip olmaktadır. Ultrasonik kaynak hornu olarak, baskı adetlerinin yüksekiği sebebiyle titanyum seçilmektedir.

Sonikel Ultrasonik, kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır

Sonikel Ultrasonik, projelerinde iş güvenliği prensiplerini de ön planda tutarak tasarım yapmaktadır. Tasarlanan ultrasonik otomasyon sistemleri CE standartlarına uygundur.