kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Diş Macunu Tüpü için Ultrasonik Kaynak

Diş macunu ve bazı krem tüplerin hammaddesi sadece PE değildir, içlerinde alüminyum kaplama vardır. Alüminyum kaplamalı tüplerin sıcak çene kaynak yöntemiyle birleştirilmesi zor olmaktadır. O nedenle içi alüminyum kaplı tüplerin kaynağı, Ultrasonik kaynak teknolojisi kullanılarak yapılmaktadır. Özellikle organik ürünlerin paketlenmesinde Ultrasonik kaynak teknolojisi tercih edilmektedir. Diş macunu tüpleri gibi, el kremi ve çikolata tüpleri de Ultrasonik kaynak makinalarında kaptılmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine, ithalatı kesici yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.