kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / El Tipi Ultrasonik Kaynak Makinesi ile Yakalık Kurdelası Kaynatma

Sonikel Ultrasonik, el tipi ultrasonik kaynak tabancasıyla plastik parçaların monte edilmesinde, yakalık kurdelası kaynatma işlemlerinde perçinleme yöntemi kullanmaktadır. Fabrika ortamında üretim verimliliğinizi arttırmak için ultrasonik yöntem kullanabilirsiniz .

Bu ara montaj sürecini hızlı ve etkili yapabilmek için Ultrasonik Kaynak Makinaları kullanılmaktadır. Ultrasonik teknoloji, malzemeler arasında her hangi bir yapıştırıcı olmadan plastiğin kendisini eriterek işlem yaptığından oldukça sık tercih edilmektedir. Sonikel Ultrasonik, elektrik sektöründeki firmaların özel ihtiyaçlarına yönelik ultrasonik kaynak çözümleri sunmaktadır.

Yakalık ve kurdela birleştirme gibi bazı ultrasonik kaynak sistemlerinde, mobil olma ihtiyacı söz konusudur. Montaj masalarında hareket edebilen ultrasonik kaynak makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sonikel Ultrasonik, bu ihtiyacı gidermek üzere El tipi Ultrasonik kaynak tabancası , makinası sunmaktadır. Ultrasonik sistemin kablosu talebe göre 5 veya 10 metre olarak üretilebilmektedir. Bu da üretim esnekliği ve hız kazandırmaktadır.

Ultrasonik kaynak teknolojisi, yeşil ve çevreci bir teknoloji olduğundan iş güvenliği anlamında da sektöre destek olmaktadır.