kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Güvenlik Mührü için Ultrasonik Kaynak Makinesi

Güvenlik kayış mühürleri, Poliproplen PP malzemeden üretilen, gövde içine yerleştirilmiş ve ultrasonik kaynak ile kapatılmış çelik klips sayesinde yüksek güvenlik sağlayan mühürlerdir. Ultrasonik kaynak makinalarında kapatılan bu güvenlik mühürleri kargo taşımacılığında, bankaların para transferlerinde ve askeri amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. Yüksek güvenlik olması gerektiği için, çelik klipsin bulunduğu yuva, tüm imalatçılar tarafından ultrasonik kaynak teknolojisi kullanılarak yapıştırılmaktadır. Çünkü, ultrasonik kaynak geri dönüşü olmayan ve açılmaya çalışılması durumunda kopan ya da hasar gören bir kaynak sunmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, güvenlik mühürü uygulamalarında sadece yurtiçine değil, ayrıca yurtdışına da Ultrasonik Kaynak Makine satmıştır. Alüminyum ve titanyum horn seçenekleriyle sektöre hizmet vermektedir.

Plastik kilitli güvenlik mühüri konusunda farklı hammadderle de çalışma yapan Sonikel Ultrasonik, yerli üretici olarak sektöre yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Güvenlik mühürü sektöründe, plastik kelepçeler, vana mühürleri, yüksek güvenlikli çelik mühürler, plastik klipsli mühürler de vardır. Bu güvenlik mühürlerinin bazı üretim aşamalarında da Ultrasonik Kaynak Makinesi kullanılmaktadır.