kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Kilitli Torba Poşet Ultrasonik Kaynak Uygulaması

Kilitli poşetler, şeffaf renkte ve standart ebatlarda üretilmektedir, ancak istenildiği takdirde 50x50 cm' e kadar ve baskılı bir şekilde de üretilmektedir.Üretilen kilitli poşetler piyasadan gelen talebe göre renk ve baskı olarak farklı şekillerde olabilmektedir. Kilitli poşetlerin üretiminde kullanılan makinalar üzerinde Ultrasonik Kaynak Teknolojisi kullanılmaktadır. Poşet imal edilirken, hat üzerinde akan opp veya benzeri bir poşet hammaddesi üzerine, kilit yapıştırılmakta ve uç kısımları ultrasonik kaynak metodu ile sonlandırılmaktadır.

Ultrasonik kaynak makinelerinin, kilitli poşet torba sektöründe kullanımı yaygınlaşmaktadır. Alternatif olan sıcak yapıştırmaya kıyasla, ultrasonik kaynak sisteminin bir çok avantajı vardır. Hem kaynak sonrası görüntü hem de kaynak sırasında harcadığı enerji ve kısa sürede yapıştırması, ultrasonik teknolojiyi vazgeçilmez hale getirmektedir.

Sonikel Ultrasonik, makine imalatçılarıyla birlikte tasarım aşamasından makine müşteriye gidene kadar ki süreçte birlikte çalışmaktadır. Ultrasonik kaynak sisteminin, en verimli şekilde kullanılması için yenilikçi özgün ultrasonik çözümler üretmektedir.