kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Poşet Kesim Makinesinde Ultrasonik Kaynak

OPP Poşet torba şeffaflığı sebebiyle, içine koyulan ürünü net göstermektedir. O nedenle günümüzde çok sık tercih ediliyor. Bu sebeple OPP Poşet Torba üreten, poşet kesme makinaları OPP için Ultrasonik Kaynak veya Ultrasonik Dikiş sistemi tercih etmektedirler. Poşet kesme makinaları imalatı yapan firmalar, opp poşetle çalışan uygulamalarda ultrasonik kaynak sistemini makinalarına dahil etmektedirler. Sonikel Ultrasonik, tedarikçi olarak çalıştığı makine imalatçılarıyla partner olarak hareket etmekte ve yurtdışına gönderilen makinalar için özel horn ve sistem tasarımları yapmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, projelerinde iş güvenliği prensiplerini de ön planda tutarak tasarım yapmaktadır. Tasarlanan ultrasonik otomasyon sistemleri CE standartlarına uygundur.