kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Röntgen Cihaz Kaseti için Ultrasonik Kaynak Makinası

Sonikel Ultrasonik, Medikal ve Tıbbi Elektronik sektörüne özel çözümler tasarlamaktadır. Tıp Elektronik endüstrisinin vazgeçilmez cihazları olan X-ray ve Röntgen cihazlarının radyoaktif malzeme içeren Plastik Kasetlerinin kaynağını Türkiye’de ilk yapan firmadır.

Plastik kasetlerin, Ultrasonik yöntemle kaynatılması hem imalat süresini kısaltmakta hem de ürün emniyetini en yüksek seviyeye taşımaktadır. Yakın gelecekte Ultrasonik Kaynak sistemi, yeni otomasyonlara entegre edilerek daha hızlı kaset kaynak sistemleri yapılabilecektir.

Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine, ithalatı kesici yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır.

İş güvenliği sebebiyle Ultrasonik kullanımı gittikçe artmaktadır. Sonikel’de pazardaki bu ihtiyacı giderecek özel makineler üretmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.