kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Ultrasonik ile PET Film Kaynak - Kondansatör Paketleme

Ultrasonik kaynak makinesi kullanılarak elektronik sektörünün vazgeçilmez malzemesi kondansatörler için pet filmden kılıf imalatı yapılmaktadır. Kondansatörler arada kalacak şekilde pet filmler birleştirilmektedir. Özellikle kondansatör imalatında grup kondansatör bankları yapmak için pet film ile bağlama yapılmaktadır. Bu bağlama için en uygun yöntem Ultrasonik kaynaktır.

Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.

İş güvenliği sebebiyle Ultrasonik kullanımı gittikçe artmaktadır. Sonikel’de pazardaki bu ihtiyacı giderecek özel makineler üretmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.