kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Ultrasonik ile Sızdırmaz olarak Bidon Tıpası / Tapası Yapıştırma

Pe, polietilenden üretilen bidon kapaklarını sızdırmaz olarak kapatmak için Ultrasonik Kaynak Otomasyon sistemleri kullanılmaktadır. Bidon kapatma makinelerinde ya da döner tablalı Ultrasonik kaynak otomasyon sistemlerinde, sıvı dolum sonrası nakliye ve kullanım esnasında akma olmaması için sızdırmaz kaynak ihtiyacı vardır. Bu tıpaları, tapaları Ultrasonik teknolojiyle kaynatarak hem üretim hızlı olmaktadır hem de kimyasal kullanılmadan çözüm sağlanmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine, ithalatı kesici yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.