kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Ultrasonik Kaynak Makinası ile Polyester Düz Kordon Üretimi

Tekstil malzemelerinin birleştirilmesinde endüstride dikiş makinaları kullanılmıştır. Ancak son dönemde, onun yerine Ultrasonik kaynak makinası kullanılmaktadır. İp sarfiyatı olmayan ve bakım masrafları düşük olan Ultrasonik Kaynak Makineleri endüstride hızla yayılmaktadır. İstenilen birleştirme figürü tasarlanabilmektedir ve mekanik mukavemet birleştirme sonrası yüksek olmaktadır. PVC çanta veya non woven çanta üretiminde, çanta sapı olarak polyester malzemeden imal kordonlar kullanılır. Kordonların Ultrasonik kaynak ile birleştirilmesi, üretime hız katmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, projelerinde iş güvenliği prensiplerini de ön planda tutarak tasarım yapmaktadır. Tasarlanan ultrasonik otomasyon sistemleri CE standartlarına uygundur.