kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Ultrasonik Kaynak Makinası ile PVC Çanta ve Kılıf İmalatı

Ultrasonik kaynak makinesi kullanılarak PVC sektörünün vazgeçilmez ürünleri PVC Çanta ve Kılıflar, pvc filmden imal edilmektedir. Tekstil grubu ürünlerde, çarşaf, nevresim takımı ve battaniye gibi ürünlerin taşınması ve ambalajında pvc çanta ve pvc kılıflar sıkça kullanılıyor. Ultrasonik kaynak teknolojisi sayesinde pvc hammaddenin uzun zaman alan dikim süreci kısalmaktadır. Çünkü Ultrasonik kaynak makinası kullanarak 2 kat veya 3 kat pvc filmi birbirine sabitlemek 1 saniye sürmektedir. PVC konfeksiyonu için, Ultrasonik kaynak ile birleştirme üretim hızını arttıran bir yöntemdir. O nedenle Endüstri 4.0 kapsamında pvc işleme atölyelerinde tercih edilmeye başlamıştır.

Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine, ithalatı kesici yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.