kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Ultrasonik Kompozit Malzeme Kaynak

Kompozit malzeme eşsiz mekanik özellikler sunmaktadır. Darbe dayanımlı ya da UV dayanımlı PP istenmesi durumunda birçok güçlendirici ajanla formüle edilebilmektedir. Ultrasonik kaynak makinası kullanarak, zorlu bir malzeme halini alan cam elyaf takviyeli pp poliproplen malzeme kaynatılabilmektedir. Cam elyaf oranı, glass fibre, GF, yükseldikçe Ultrasonik sızdırmaz kaynak elde etmek zorlaşmaktadır. Sonikel Ultrasonik bu tür zorlu projelerde, kaynak ağzı, enerji direktörü tasarımına çok önem vermektedir. Özellikle sızdırmazlık testi için, özel basınç veya vakum test istasyonları tasarlayarak, kaynak yaptığı ürünlerin her birini test ederek Ultrasonik otomasyon sisteminden çıkartmaktadır.

Sonikel Ultrasonik, Endüstri 4.0 olarak adlandırılan 4. Sanayi Devrimine katkıda bulunmak üzere ultrasonik kaynak ve kesim konularında makine ve otomasyon çözümleri sunmaktadır. Ürüne özel alüminyum, çelik ve titanyum horn tasarımı ve üretimi yapmaktadır. Sonikel’de üretim süreçlerinde ISO 9001:2008 standartları kullanılmakta olup ilgili CE Direktiflerine uygun ekipmanlar üretilmektedir.

Sonikel Ultrasonik, yerli üretim ve yenilikçi çözümler parolasıyla Ar-Ge çalışmalarına devam etmektedir. Türk sanayisine, ithalatı kesici yeni uygulamalarla çözümler sunmaktadır. Ayrıntılı bilgi için web sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.