kauçuk karo zemin

VİDEOLAR / Üretim hızı için Ultrasonik Kaynak Medikal Sektörü

Sonikel Ultrasonik, medikal sektöründe birçok uygulama yapmıştır. Bunların bazıları sızdırmazlık isteyen ultrasonik kaynak çözümleri olmuştur. Hammadde olarak polikarbon ve abs malzeme kullanımı daha yaygındır. Medikal sektör üretiminde, aylık üretim kapasiteleri ve sızdırmazlık fire oranları çok önemlidir. Müşterinin sesini dinleyen Sonikel Ultrasonik, bu hassasiyetlere cevap verecek şekilde projeler tasarlayıp hayata geçirmiştir.

Medikal sektörde kullanılan ürünler çeşitlilik arz etmektedir. O nedenle ultrasonik kaynak makinası kullanırken sıkça horn değişimi yapılmaktadır. Bu da ultrasonik kaynak hornlarının daha tasarım aşamasındayken planlı bir şekilde tasarlanarak değişim esnasında minimum kaynak kalitesi değişimiyle gerçekleşmesi gerekmektedir. Ultrasonik kaynak makinesinin, kaynak zamanı, basınç değeri ve gecikme zamanı ayarlanarak optimum kaynak noktası bulunmalıdır.

Sonikel Ultrasonik, uzman mühendis kadrosuyla ultrasonik teknolojiyi kullanarak üretim hızını arttıracak uygulamalar gerçekleştirmektedir. Ultrasonik kaynak makinalarının özelleştirilmesi ve endüstride kullanıma uygun hale getirilmesi konusunda özel bir çaba sarf etmektedir. Ultrasonik Kaynak konusunda Eğitimler vererek sektördeki büyük bir boşluğu da doldurmaktadır.